creampiesgif.com

Kompresör Servisi

Tahaş olarak, işletmenizin verimli çalışması için 1974’den beri kompresör bakım, onarım ve servis hizmeti veriyoruz. Kompresör ve ekipmanlarınızın ihtiyacı olan bakımı, marka ve modeline göre, profesyonelce ve hızlıca sağlıyor, böylelikle üretim kayıplarınızın önüne geçmeyi hedefliyoruz. Ayrıca, basınçlı hava sisteminizi, enerji tasarrufu yenilikçi çözümler ile yeniden yapılandırıyor, maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Kompresör bakım sürecinde şayet değişmesi gereken parçalar varsa, orijinal yedek parçaları ile 7/24 değiştirebilecek desteği sunuyoruz. Ayrıca zamanlama olarak revizyona girmesi gereken kompresörleriniz varsa, bu süreç boyunca ikame kompresör desteği veriyor, üretiminizi aksatmadan bakım sürecinin geçirilmesini sağlıyoruz.

Kompresör bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli hava mühendislerinden oluşan ekibimizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile uygun maliyetli ve kaliteli servis sağlıyoruz. Böylelikle ekipmanlarınızın ömrünü uzatıyor, daha güvenli ve ekonomik olarak üretiminizi gerçekleştirmeniz için destek veriyoruz. Sizde şayet kompresör tamir ve bakımının, doğru zamanlama, profesyonel ekip ve orjinal parçalarla değişim yapılmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kompresör Bakımı Kaç Ayda Bir Yapılır?

Kompresör bakımı, işletmenizin verimli ve enerji tasarruflu çalışabilmesi için oldukça önemlidir. Üreticinin belirlediği periyotlarda düzenli olarak yapılması gereken bu bakımlar ayrıca, İş sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı 6331 sayılı kanun, “Basınçlı Hava Tankları” alt başlığı ile bazı şartlara bağlanmıştır. Bu şartlara göre sabit veya seyyar kompresör hava tankları ile basınçlı hava içeren tüm kap ve bunlara ait sabit ekipmanların, belirlenen aralıklarda kontrol edilmesi zorunludur.

Kurulum, bakım ve onarım kurallarını belli bir hükme bağlayan bu kanunda, makine ve ekipmanlarının günlük, haftalık, aylık, üç aylık, altı aylık veya benzeri periyotlarla bakımının yapılması gerekir. Belirlenen standartlarda, imalatçının belirlediği şekilde ve yetkili bir servis tarafından yapılması gereken bu kompresör bakım ve kontrolleri ise düzenli olarak kayda alınmalıdır. Alınan bu kayıtlar, ilgili kurum ve yetkili şahısların kontrolleri esnasında istendiği takdirde gösterilmesi zorunludur.

Kompresör ve ekipmanlarının periyodik bakımlarının ise uzman bir kompresör bakım servisi tarafından yapılması oldukça önemlidir. Çünkü çalışma süresine göre değişebilecek bu bakım periyotlarının profesyonel bir servis tarafından yapılması, olası arıza ve iş güvenliliği tehditlerinin ortadan kaldırılmasında değeri büyüktür. Aksi takdirde cana ve mala mâl olabilecek istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

×
img
[hf_form slug="bizimle-iletisime-gecin"]

İletişim

Mail Adresi

servis@tahasservis.com

Adres Bilgisi

Huzur mahallesi Menderes caddesi no:18-20 4. Levent Sarıyer

Seni Arayalım ! Whatsapp